16 Haziran 2019 Pazar
Anasayfa > FİRMALAR > Batman Gold Hair Saç Sakal Kaş Ekim Merkezi
Batman Gold Hair Saç Sakal Kaş Ekim Merkezi

Batman Gold Hair Saç Sakal Kaş Ekim Merkezi

26.10.2017 10:44 12 14 16 18 yazdır
Profesyonel ekip tarafından Fue yöntemiyle saç sakal kaş ekimi ve Prp uygulaması modern hijyen bir ortamda yapılmaktadır.

BATMAN GOLD HAİR SAÇ EKİM MERKEZİ

ADRES: Diyarbakır Caddesi Bozo Golden Plaza Kat: 3 No. 306 BATMAN
İLETİŞİM: 0537 393 21 46

Batman'da uzman personel tarafından garantili modern hijyenik saç ekim hizmeti veren Gold Hair Batman ve bölge iller için saç ekimi alanında marka olma hedefine adım adım ilerlemektedir.Üstelik Saç ektirmek çok pahalı bir işlem diye endişelenmenize de gerek yok. En kaliteli saç ekim işlemini uygulayan profesyonel ekip, modern cihazlar ve hijyenik bir ortamda saç ekim hizmeti sunan Batman Gold Hair saç ekimi merkezi size en uygun fiyat avantajını sunuyor.


Bu sayfa Gold Hair saç ekim merkezi uzmanları tarafından yapılan fue saç ekimi hakkında detaylı bilgi almanız için hazırlanmıştır. 


Ekim yaptırmadan önce ayrıntılı bilgi almak isteyen hastalarımız, saç dökülmesinden şikayet eden ve artık kalıcı bir çözüm arayan erkek yada bayan kişiler saç ekimi hakkında tüm bilgileri bu sayfada öğrenebilirler.

FUE Yöntemi Nedir?

FUE'nin açılımı, Follicular Unit Extraction yani foleküler ünite çıkarma olarak tanımlanır. Saç nakli yapılacak kişide herhangi bir kesik olmadan uygun bölgelerden kıl köklerinin greftler halinde (ikişer, üçer yada dörter kökler şeklinde) alınması işlemidir. Bu operasyon günümüzde en gelişmiş ve doğru sonuçlar veren saç ekimi yöntemidir.1. Aşama: Tanışma ve Fiyat Bilgilendirmesi

Gönderdiğiniz fotoğraflar yardımıyla fue saç ekimi fiyatı yaklaşık olarak sizlere bildirilir. Daha önce whatsapp iletişim numaramızdan 0537 393 21 46 fotoğraflarını gönderen hastalarımız randevu tarihi verilerek merkezimize davet edilir. İl dışından gelecek hastalarımız için ulaşım - konaklama için rehberlik edilir.  Anlaşmalı olduğumuz otellerle en uygun ücrete konaklama işlemleri ayarlanır. 

2. Aşama: Saç Ekimin Planlanması

Tanışmanın ardından uzmanlarımızla birlikte saçın detaylı analizi yapılır. Ekim yapılacak bölgelerin saç çizgisi hastanın da onayıyla belirlenir ancak çizim uygulanmaz. Saç çizgisi greftlerin alınması işleminden sonra çizilir. Fue saç ekimi öncesi fotoğraflarınız alınır ve estetik bir şekilde saçlarınız traş makinası ile 1 numaraya kısaltılır.
3. Aşama: Lokal Anestezi

Açıklık olan alanda kullanılacak lokal anestezi ilaçları deriye enjekte edilir. Böylece hasta acısız konforlu bir ekim için hazırlanmış olur. Bu uygulama fue saç ekimi acıtır mı sorusunun cevabı olarak da görülebilir.

4. Aşama: Greftlerin Alınması

Çoğunlukla ense üstü diye tabir edilen bölgeden greftlerin alınması işlemine başlanır. Fue motoru denilen alet yardımıyla bölgeden uygun olan kıl folekülleri alınır. Greft alınan bölgedeki kanlanma 10 gün içerisinde normale döner, 15 gün sonrasında kanlanma tamamen geçer.
Not: Bu işlem operasyonun yarı zamanını almaktadır. Fue saç ekimi süresi ortalama olarak 6 saat sürmektedir. Burada yetenek ve tecrübe zahmetle birleşerek kırılmamış kıl kökleri alınarak birazdan yapılacak nakil için uygun şekilde muhafaza edilir. Kıl köklerin sağlıklı ve kalıcı olması burada en önemli husustur.


5. Aşama: Saç Çizgisinin Belirlenmesi

Önceki fotoğraflarında yardımıyla uzmanlar operasyonun ekim sonrası doğal ve sık bir görünüm ortaya çıkması açısından açıya ve bitiş çizgilerine karar verirler. Saç analizi detaylı olarak yapılarak bu aşama tamamlanmış olur ve fue saç ekimi kanal açma işlemine geçilir.

Not: FUE saç ekiminde saç çizgisi operasyonun en önemli noktalarındandır. Burada ekimin ne yönde gerçekleşeceğinin kararı yine hastanın da onayı alınarak belirlenir.6. Aşama: Saç Yönünün Belirlenmesi ve Kanal Açma

Fue yönteminde yeni saçlarınızın yönü ve şekli %80 gibi yüksek bir oranda ekimi yapacağınız doktorun uzmanlığındadır. İyi bir saç ekimi uzmanı tek bir yönde uzayan saçlarla sizi baş başa bırakmaz. İstediğiniz yöne tarayabileceğiniz ve şekil verebileceğiniz saçların ortaya çıkması için bilgi ve tecrübesine konuşturur. Saç ekimin bu detayı, konuya hakim ve uzun süredir araştırma yapan kişilerin en iyi saç ekimi doktoru aramaları bu sorunun oluşmasında önemli etkendir. Merkezimizde yapılan saç ekimi sonuçlarında en önemli unsur sık ve doğal görünüm elde etmek, böylece saç ekiminin belli olmamasını sağlamaktır.
7. Aşama: Kıl Köklerinin Yerleştirilmesi

Yukarıdaki planlamalar ve ölçüler eşliğinde açılan kanallara yeni saç kökleri yerleştirilerek operasyonun ekim süreci tamamlanır. Bu işlemde saç ekimi süresinin diğer yarısını (ortalama 3-4 saat) almaktadır.

8. Aşama: Yıkama ve Taburcu Olma

Fue saç ekimi sonrası yeni saçlarınız özel bir losyon ile temizlenir. Ardından uzmanınız tarafından evde nasıl bakım yapacağınız sizlere detaylı olarak anlatılır. Bilgilendirme sonrası da operasyon tıbbi formlar size sunulur. Artık yeni saçlarınızla birlikte evinizde dinlemeye gidebilirsiniz. Saç ekimi sonrası belirlenen tarihlerde kontrol için merkezimize davet edilirsiniz. Ayrıca ekim sonrası tüm sorularınız için uzmanlarını arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
9. Aşama: Saçların Çıkışı

Saçlar ekimden sonraki ilk 3 hafta içinde kökleri içerde kalacak şekilde dökülürler. Aslında bu olaya kırılma demek daha doğru olur. Ekimden sonra 90 gün boyunca bekleyen kökler bu süreden sonra çıkmaya ve başlarlar. Her gün bir kısım saç çıktığından süreç doğal ve abartısız bir biçimde ilerler. Yaklaşık 8-10 ay sonra bütün saçlar (ideal şartlarda fire ihtimali %3 tür) çıkmış olur.Fue Yöntemi Sadece Saç ekimi İçin Mi Kullanılır?

Hayır sakal ve kaş ekimi için de en ideal yöntem fue yöntemidir. Daha gür sakallara veya kaşlara sahip olmak istiyorsanız siz de merkezimize gelerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Saç Ekimi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstiyorum

Merkezimizde yapılan saç ekimi operasyonları hakkında bilgi talebi için 0 537 393 21 46 (WhatsApp) nolu iletişim hattımızdan bizlere 7/24 sorularınızı sorabilirsiniz.

Konu hakkında diğer aramalar: batman saç ekimi, fue saç ekimi batman, fue saç ekimi nedir, batmanda saç ekimi, batman kaş ekimi, batman sakal ekimi, fue saç ekimi avantajları, fue saç ekimi batman şeklinde google aramalarından da bize ulaşabilirsiniz.


data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri