24 Nisan 2018 Salı
Anasayfa > FİRMALAR > Batman Provitamin Sporcu Besinleri Fitness Ekipmanları
Batman Provitamin Sporcu Besinleri Fitness Ekipmanları

Batman Provitamin Sporcu Besinleri Fitness Ekipmanları

03.01.2017 12:42 12 14 16 18 yazdır
Güvenilir ve kaliteli sporcu besinleri ve fitness ekipmanları için doğru adres

Batman Provitamin Sporcu Besinleri Fitness EkipmanlarıADRES: Gap Mah. Av. Sedat Özevin Caddesi Tedaş Binası karşısı BATMAN

TELEFON: 0546 935 71 87

Sporcuların performansını etkileyen faktörleri kişinin genetiği, antrenman takvimi ve en önemlisi de sporcu besinleri olarak sıralayabiliriz. Eğer beslenme konusunda yeterince bilgi sahibi olursanız ve sporcu besinlerini gerekli miktarlarda kullanırsanız, yaptığınız spordaki performansınız önemli ölçüde artacaktır. Bu sayede hem vaktinizi hem emeğinizi harcadığınız vücut geliştirme tutkunuz, daha başarılı sonuçlara ulaşacak ve etrafınızdaki herkes size meraklı gözlerle bakacak.
Üzerinde bilim adamlarının, sporcuların, vücut geliştirme hocalarının ve spor otoritelerinin çalıştığı sporcu besinleri konusu, son yıllarda daha da fazla dikkat çekmeye başlamıştır. Adeta bir bilim dalı haline gelen bu konu, spor yapan ya da spora başlamak isteyen bir çok insan için de kafa karıştıran bir durum halini almıştır. Sporcu besinleri konusundaki kaynak yetersizliği ve yanlış yönlendirmeler sebebiyle, istenilen performans düzeyine ulaşmak her zaman kolay olmamaktadır. Yumurta, peynir, ton balığı gibi besinlerden 1 ayda alabileceğiniz proteini, sporcu besinleri alanındaki ilerlemelerin sonucu olarak bir kaç kapsülde elde edebileceksiniz, hem de hiç bir sağlık sorunu yaşamadan.Yeterli ve dengeli beslenmenin sonucu olarak spordaki performansınız ve başarınız aynı oranda artacaktır. Ayrıca üst düzey konsantrasyona ve düşük sakatlanma oranına ulaşmak konusunda sporcu besinleri ayrı bir yer tutmaktadır. Ancak sporcu beslenmesi için en önemli kriter, sporcunun genel sağlığını korumak ve onu zinde tutmaktır. Bu noktada en önemli protein ve mineral desteğini almak için Batman Provitamin sporcu ürünlerini tercih edebilirsiniz.ÜRÜNLERİMİZ
PROTEİNLER
AMİNO ASİTLER
BCAA
BÜYÜME & GELİŞME
CREATİNE
EKLEM SAĞLIĞI
GLUTAMİN
KARBONHİDRAT & PROTEİN
L-Carnitine - CLA - Diyet Ürünleri - Karnitin
PROTEİN BAR
SAF KARBONHİDRAT
TEKSTİL
TRİBULUS
VİTAMİN ÜRÜNLERİ
SHAKER ( KARIŞTIRICI )
NOX ÜRÜNLERİ VE CREATINLER
FİTNESS ELDİVENİ
Protein & L-Carnitine BAR
FİTNESS EKİPMANISatışını yaptığımız tüm ürünler Tarım Köy İşleri Bakanlığınca Onaylı Gerekli Bütün İzinleri Alınmış Ürünlerdir.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri