21 Ağustos 2019 Çarşamba
Anasayfa > BATMAN > Belediyeden Hayırlı Hizmet

Belediyeden Hayırlı Hizmet

01.06.2019 15:24 12 14 16 18 yazdır
Batman belediyesi tarafından 16 taziye evi ahşap sedir ve sehpalarla donatıldı.
Belediyeden Hayırlı Hizmet

Taziye evlerindeki plastik sandalye ve masalarda sorun yaşayan vatandaşların imdadına Batman belediyesi yetişti. Görünüm olarak çok şık ve rahat olan ahşap sedirler ve masalar özel olarak yaptırılarak kentteki 16 taziye evine bağışlandı.


Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, mahallelerden gelen talepler doğrultusunda kent merkezindeki 16 taziye evine Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından 400 Sedir ve 800 sehpa teslimatı gerçekleştirildiğini açıkladılar. 


Batman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Batman kent merkezinde bulunan taziye evlerine sedir ve sehpa dağıtımına devam ediyor.Halkın, acılı günlerindeki dayanışmasında önemli bir sosyal işlevi olan ve konuk ağırlamada fiziksel mekan ihtiyacını karşılayan Batman kent merkezindeki taziye evlerine, belediye yeni malzeme yardımlarıyla destek çıktı.

Taziye evlerinde yaşanan yoğunluk sebebiyle, misafirlerin ağırlanmasında yetersiz kalan oturma gruplarındaki eksiklikleri tespit eden Batman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, yaptırdığı masa ve sedirlerle bu ihtiyacı karşılamaya başladı.

Geçmişte Batman merkezdeki taziye evlerine ihtiyaç duydukları 470  adet sediri teslim eden Belediyemiz, sosyal hizmet anlayışı ve toplumsal sorumluluğu doğrultusunda, ihtiyaç ve eksikliklerini tespit ettiği 16 taziye evine, ihtiyaç duydukları yeni sedir ve masaların dağıtımını gerçekleştirdi.


Batman şehir merkezinde bulunan taziye evlerindeki sandalye, masa yetersizliği ve kullanışsızlığından kaynaklı olarak mahallelilerden gelen talepleri değerlendiren Batman Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, bu ihtiyaçların çözümüne yönelik olarak 16 taziye evine 400 sedir ve 800 sehpa teslim etti.

Mezarlık hizmetlerinin yanı sıra taziye evlerinin eksikliklerini de giderme konusunda önemli çalışmalar yürüten Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü, imkânlar dâhilinde Batman’da hizmet veren taziye evlerine sedir ve sehpa yardımlarını sürdürecek.

data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri