20 Ağustos 2019 Salı
Anasayfa > Yazarlar > EDİTÖR > GÜNDEMDEN UZAK KALMAYIN
EDİTÖR

GÜNDEMDEN UZAK KALMAYIN

25.11.2016 20:31 12 14 16 18 yazdır
Yazar : EDİTÖR

Batman Gündem sitesi bugün itibariyle bir ayı geride bıraktı. Belki de son yılların en yoğun dönemini geçirdik. Bu kadar yoğun bir gündemde halkımızın sesini bir nebze de olsun duyurmaya çalışırken "Keşke daha önce yayın hayatına başlasaydınız, sesimizi daha önce de duyurabilseydiniz." Şeklinde serzenişler çoğu kişi tarafından dillendirildi.

An itibariyle içinde bulunduğumuz inanılmaz kötü süreç bunu doğrulamaktadır. Halkın sıkıntılarını aktarabilecek, toplumun sadece tek bir renkte olmadığını dost düşman herkese gösterebilecek bir site gerekliydi ve çok şükür bu yerine getirildi. 

Batman Gündem bir okuldur. Hakkı, hakikati kendine rehber edinmiştir. Aziz Batman topraklarında geleceğe umutla bakabilmek adına taze fidanlar yetiştirmeyi kendine şiar edinmiştir. Halkımızın sevinçlerini üzüntülerini paylaşmak istiyoruz. Cennet Bahçesi adıyla oluşturacağımız bölüme cennet kokulu çocuklarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. İster batmangundem.com@gmail.com adresine ister 0541 504 4143 numarasından whatsapp yoluyla paylaşabilirsiniz. 

Mahkumun Sesi köşemizde cezaevindeki yakınlarınızla ilgili duygu düşüncelerinizi paylaşabilir dua talebinde bulunabilirsiniz. 

Edebiyat İklimi köşemizde şiirlerinizi,köşe yazılarınızı, hikayelerinizi yayınlayabilirsiniz. Uzman öğretmen arkadaşlarımız eserlerinizin değerlendirmesini yapıp varsa eksikliklerinizi gidermenize yardımcı olacaktır. 

Gurbet Diyarı köşemizde başka şehirlerdeki yada başka ülkelerdeki tanıdıklarınıza özlemlerinizi fotoğraf yada yazı yoluyla iletebilirsiniz. 

Bir anda yükselip aynı hızda yok olmaktansa köklerimizi toprağa sımsıkı bağlamaya çalışıyoruz . 

Eksikliklerimizin elbette farkındayız. Bu alanda çok kıt imkanlarla çalıştığımızın ve adeta kendi yağımızda kavrulduğumuzun bilinmesi gerekir. "Aman birilerine şirin gözükelim de onlardan reklam alalım, yardım alalım" gibi basitliklere asla düşmedik. Bu sitenin bir misyonu var o da her ne olursa olsun daima hakkı hakikati söylemek. Hakkı, hakikati gizlemek, toplumu kışkırtmak, birilerine yalakalık yapmak, birilerinin gazını almak adına yayın yapmaktansa sitenin kapısına kilit vurmayı tercih ederiz.

Halkımızın gür sesi Batman Gündemden uzak kalmayın. Allah daima yar ve yardımcınız olsun. Allah'a emanet olun.

data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.