Batman Gündem Batmangundem.com Gündemden uzak kalmayın tr Batman Gündem http://Batmangundem.com/imagestore/logo.jpg http://Batmangundem.com Forex Nedir, Forex'le Nasıl Kazanılır? http://Batmangundem.com/forex-nedir-forex-le-nasil-kazanilir-15764h.htm Forex hakkında tüm detayları öğrenmek kısa yoldan kazanmak için Forexlekazan.com sayfasını takip etmeniz yeterli Ak Parti Dağılma Sürecine Girdi http://Batmangundem.com/ak-parti-dagilma-surecine-girdi-15763h.htm Ahmet Davutoğlu, kendi zamanında Ak Parti'nin % 49,5 oy aldığını şimdi % 34'e düştüğünü ve büyük bir kopuş yaşandığını belirterek sert eleştirilerde bulundu. Hasankeyf - Gercüş Arasına Dev Tünel Yapılıyor http://Batmangundem.com/hasankeyf-gercus-arasina-dev-tunel-yapiliyor-15762h.htm Sular altında bırakılacak olan Hasankeyf'te yeni yerleşim yeri ile Gercüş bağlantısını sağlamak için 1230 metrelik tünel yapılıyor Pompalıyı Kurcalarken Canından Oldu http://Batmangundem.com/pompaliyi-kurcalarken-canindan-oldu-15761h.htm 16 yaşındaki genç pompalı tüfekle oynarken hayatını kaybetti. Batman'da 20 cm'lik Dev Çekirgeler http://Batmangundem.com/batman-da-20-cm-lik-dev-cekirgeler-15760h.htm Batman'da farklı yerlerde 15 -20 cm'lik dev boyutlarda etçil çekirgeler görüldü. Geri Dönüşüm Projesiyle Hayalindeki Bilgisayara Kavuştu http://Batmangundem.com/geri-donusum-projesiyle-hayalindeki-bilgisayara-kavustu-15759h.htm Afgan öğrenci geri dönüşüm projesi sayesinde valilikten bilgisayar hediyesi kazandı. BM Genel Sekreteri Guterres´den G20 Zirvesi liderlerine çağrı http://Batmangundem.com/bm-genel-sekreteri-guterres-den-g20-zirvesi-liderlerine-cagri-15747h.htm Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, ABD'nin tek taraflı çekildiği nükleer anlaşmanın sürdürülmesi ve Körfez'deki gerilimin azaltılması çağrısında bulundu. Turistleri dolandıran 25 taksici hakkında gözaltı kararı http://Batmangundem.com/turistleri-dolandiran-25-taksici-hakkinda-gozalti-karari-15746h.htm İstanbul'da araçlarına binen turistleri dolandırdıkları gerekçesiyle 25 taksici hakkında gözaltı kararı verildi. 38 taksicinin de ruhsatları iptal edilecek. Dikey Geçiş Sınavı'na 336 binden fazla aday katılacak http://Batmangundem.com/dikey-gecis-sinavi-na-336-binden-fazla-aday-katilacak-15745h.htm 30 Haziran'da uygulanacak Dikey Geçiş Sınavı'na 336 bin 573 aday katılacak. 120 soruluk sınavda adaylara 150 dakika süre verilecek. WhatsApp hikayeleri Facebook ve Instagram'a geliyor http://Batmangundem.com/whatsapp-hikayeleri-facebook-ve-instagram-a-geliyor-15755h.htm WhatsApp'ta paylaşılan hikayelerin daha çok kişiye ulaşması için bir dizi test yapan Facebook, kullanıcıların paylaştığı bu içeriklerin Facebook, Instagram ve Messenger'da da görüntülenmesini sağlamaya çalışıyor. Sosyal medyadan terör propagandasına 7 gözaltı http://Batmangundem.com/sosyal-medyadan-teror-propagandasina-7-gozalti-15753h.htm Kars'ta, sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptıkları öne sürülen 7 zanlı gözaltına alındı. Papua Yeni Gine'de yanardağ patladı, binlerce kişi tahliye edildi http://Batmangundem.com/papua-yeni-gine-de-yanardag-patladi-binlerce-kisi-tahliye-edildi-15749h.htm Papua Yeni Gine'nin (PNG) Batı Yeni Britanya eyaletinde harekete geçen Ulawun yanardağı yüzünden bölgede yaşayan 5 binden fazla kişi güvenli bölgelere tahliye edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya'da http://Batmangundem.com/cumhurbaskani-erdogan-japonya-da-15751h.htm Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TC-TRK" ile TSİ 06.15´te Japonya'nın Osaka şehrine geldi. Sahibindenoto.net Açıldı http://Batmangundem.com/sahibindenoto-net-acildi-15744h.htm Tüm ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabileceğiniz sahibindenoto.net websitesi hizmete girmiştir Halk Otomotiv Boya Kaporta http://Batmangundem.com/halk-otomotiv-boya-kaporta-15743h.htm Halk Otomotiv tecrübeli ustalarıyla boya ve kaporta bakımı, 0 ve 2.el otomobil alım satımıyla hizmetinizdedir Nur Tabela Reklam http://Batmangundem.com/nur-tabela-reklam-549h.htm Her türlü reklam ve tabela işlerinizde tecrübeli personelimiz ve son teknoloji makinelerimizle hizmetinizdeyiz. Önce Hamile Eşini Sonra Kendini Vurdu http://Batmangundem.com/once-hamile-esini-sonra-kendini-vurdu-15740h.htm Genç çiftin tartışması bir aileyi yok etti. 24 yaşındaki yeni evli adam hamile eşini öldürüp intihar etti. Karne Alan Çocuk Servisin Altında Kalıp Can Verdi http://Batmangundem.com/karne-alan-cocuk-servisin-altinda-kalip-can-verdi-15741h.htm Karnesini alıp sevinçle eve gitmeye çalışan minik öğrenci okul servisinin altında kalıp hayatını kaybetti. Seyitler Mahallesinde Kaza: 2 Yaralı http://Batmangundem.com/seyitler-mahallesinde-kaza-2-yarali-15739h.htm Seyitler mahallesinde bir araç kaldırıma çıkıp direğe vurdu 2 kişi yaralandı. Minikler Harçlıklarıyla 50 Aileye Yardım Etti http://Batmangundem.com/minikler-harcliklariyla-50-aileye-yardim-etti-15738h.htm Gercüş Cumhuriyet ilkokulu öğrencileri harçlıklarını biriktirip 50 aileye yardım kolisi dağıttı