Batman Gündem Batmangundem.com Gündemden uzak kalmayın tr Batman Gündem http://Batmangundem.com/imagestore/logo.jpg http://Batmangundem.com Adalet Bakanlığı 11 Bin Personel Alacak http://Batmangundem.com/adalet-bakanligi-11-bin-personel-alacak-15689h.htm Adalet bakanı Abdulhamit Gül 11.078 yeni personel alacaklarını belirtti. Yine Seçim Yine Yerli Otomobil Haberi http://Batmangundem.com/yine-secim-yine-yerli-otomobil-haberi-15690h.htm Yaklaşık son 10 yıldır her seçim öncesi sürekli flaş haber olarak duyurulan yerli otomobil İstanbul seçimi öncesi de yola çıktı Sahibinden Satılık Batman Takımları http://Batmangundem.com/sahibinden-satilik-batman-takimlari-15688h.htm Batman takımları sahipsizlik yüzünden satılığa çıkarıldı. Şampiyon Galatasaray http://Batmangundem.com/sampiyon-galatasaray-15687h.htm Galatasarayi Başakşehir'i devirerek bu sezonu şampiyon bitirmeyi garantiledi. Netflix Ultra Hd Paket Sadece 15 TL http://Batmangundem.com/netflix-ultra-hd-paket-sadece-15-tl-15686h.htm Netflix'teki tüm diziler, filmler ve programların olduğu 4 kişi aynı anda izleyebileceğiniz en üst paket sadece 15 tl. Tatilimizi Sosyal Medya Belirliyor http://Batmangundem.com/tatilimizi-sosyal-medya-belirliyor-15685h.htm Popüler sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın çoğu alanına müdahale ediyor hatta çoğu zaman farkında olmadan kararlarımızı onlar belirliyor 2019 Yılı Yaş Çay Alım Fiyatı Belli Oldu http://Batmangundem.com/2019-yili-yas-cay-alim-fiyati-belli-oldu-15684h.htm Çay üreticilerinin her yıl merakla beklediği yaş çay alım fiyatı açıklandı. 2019 yılı alım fiyatı 3.03 tl oldu. Ekşi'deki İğrenç Başlığa Öğretmenlerden Dava http://Batmangundem.com/eksi-deki-igrenc-basliga-ogretmenlerden-dava-15683h.htm Ekşi Sözlükteki öğretmenler hakkındaki ahlak dışı benzetme hakkında eğitimcilerden dava açıldı. Google Artık Sesleri de Çevirecek http://Batmangundem.com/google-artik-sesleri-de-cevirecek-15682h.htm Google metin çevirisinden sonra artık direkt ses çevirisini de yapacak. Hem Sağanak Hem Dolu Geliyor http://Batmangundem.com/hem-saganak-hem-dolu-geliyor-15679h.htm Yurdun çoğu bölgesinde sağanak yağış ve dolu bekleniyor Müjde! Yarın Tüm Müzeler Ücretsiz http://Batmangundem.com/mujde-yarin-tum-muzeler-ucretsiz-15678h.htm Yarın tüm Türkiye'de 18 Mayıs Müzeler Günü dolayısıyla saat 23.00'e kadar ücretsiz olarak ziyarete açık tutulacak. AB, vergi kara listesinden 3 ülke çıkarttı http://Batmangundem.com/ab-vergi-kara-listesinden-3-ulke-cikartti-15680h.htm Avrupa Birliği (AB), vergi alanında iş birliği yapmayan ülkeleri içeren kara listesinden Aruba, Barbados ve Bermuda'yı çıkartma kararı aldı. Somali'ye Gıda Yardımı http://Batmangundem.com/somali-ye-gida-yardimi-15677h.htm Diyanet Somali'de mülteci kamplarında kalanlara gıda yardımı dağıttı Altay tankı ASELSAN tarihine geçti http://Batmangundem.com/altay-tanki-aselsan-tarihine-gecti-15676h.htm ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün, Altay tankının, ASELSAN tarihinin en büyük birkaç sözleşmesinden biri olduğunu söyledi. Bayram İçin Otobüs Bileti Kalmadı http://Batmangundem.com/bayram-icin-otobus-bileti-kalmadi-15675h.htm Ramazan bayramında ailesinin bayramını kutlamak isteyenler erkenden bilet aldığı için otobüs bileti kalmadı ek seferler konulacağı belirtildi Dikkat Sağanak Yağışlar Geri Dönüyor http://Batmangundem.com/dikkat-saganak-yagislar-geri-donuyor-15672h.htm Ege ve İç Anadolu'nun çoğu yerinde bu hafta sağanak yağış bekleniyor Düşük Kredi Vaadiyle 2 Milyon Tl Dolandırdılar http://Batmangundem.com/dusuk-kredi-vaadiyle-2-milyon-tl-dolandirdilar-15674h.htm İnternet üzerinden yada sms yollayarak düşük faizli kredi verdiklerini belirten bir dolandırıcı çetesi çökertildi. Hititlere Ait Tarihi Evler Bulundu http://Batmangundem.com/hititlere-ait-tarihi-evler-bulundu-15671h.htm Kırıkkale'de Hititler döneminde kaldığı belirlenen 9 tarihi ev bulundu Ergenekon'da Karar Çıkmadı http://Batmangundem.com/ergenekon-da-karar-cikmadi-15673h.htm Daha önce çoğu serbest bırakılan Ergenekon davası sanıklarıyla ilgili görülen mahkeme yine ertelendi. İnstagram, DM'yi Kapatıyor http://Batmangundem.com/instagram-dm-yi-kapatiyor-15670h.htm Sosyal medya uygulaması İnstagram Direkt mesaj uygulamasını yayından kaldıracağını açıkladı.