20 Ağustos 2019 Salı
Anasayfa > FİRMALAR > Şan Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Batman Temsilciliği
Şan Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Batman Temsilciliği

Şan Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Batman Temsilciliği

03.08.2019 11:34 12 14 16 18 yazdır
Ukrayna'nın en büyük eğitim firması Şan Education ile Ukrayna'da istediğiniz bölüme sınavsız yerleşin üstelik Türkiye'deki devlet üniversiteleri ücretiyle

Batman Yurtdışı Üniversite Eğitimi Danışmanlık Merkezi


ADRES: Kültür Mahallesi Kültür İşhanı Kat:3 No.305 BATMAN 
TELEFON: 0543 717 86 33 

Yurtdışında istediğiniz bölümde okumanız için lise diplomanız yeterli. Hayallerinize ulaşmanıza engel olan üniversite sınavlarıyla vedalaşın lise diplomanızla Şan Education'a gelin hayallerinizin kapısını sonuna kadar açın.


Ukrayna başta olmak üzere yurtdışında sınavsız puansız üniversite okumak istiyorsanız en doğru tercih ŞAN Education. Şan Eğitim Yurt dışı danışmanlık firması olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Ukrayna’nın birçok üniversitesine ve şehrine kayıt yapan firmamız sadece memmuniyet odaklıdır.Tüm öğrencilerimize yakından ilgilenmemiz,profesyonel anlamda hizmet vermemiz bizi Ukrayna’daki üniversitelere kayıt konusunda popüler bir şirket haline getirmiştir. Ukrayna üniversiteleri için hizmet veren en büyük firma konumundayız.


Tüm üniversitelerimize Yök tarafından denklik verilmektedir. Avrupa Birliği, Abd, Kanada ve çoğu Arap ülkesinde üniversitelerimize denklik verilmektedir. Yani alacağınız diplomayla 100'e yakın ülkede iş imkanına sahip olacaksınız.


Ukrayna üniversitelerinde okumak neredeyse Türkiye'deki devlet üniversitelerinde okumak kadar uygundur. Hele ki özel üniversitelerin ücretiyle kıyas bile edilemez. Siz de hayalinizdeki üniversitede okumak için hemen arayın  0543 717 86 33

Hayallerinizi ertelemeyin hemen gerçekleştirmek için ilk adımı atın.ÜNİVERSİTELERİMİZDEN BAZILARI
Odessa Tıp Üniversitesi 
Odessa National Medical University


Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi  
International Humanitarian University


Odessa Denizcilik Üniversitesi  
Odessa National Maritime Acedemy,

Odessa Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi  
Odessa State Academy of Civil Engineering and Architecture,


Odessa Devlet Politeknik Üniversitesi  
Odessa State Polytechnic University,

Sumy Devlet Üniversitesi  


Kiev Teknik Üniversitesi


Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 
Taras Shevchenko National University


Karazin Tıp Üniversitesi  


Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi  
South Ukranian State Pedagogical University

Kharkov Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi  


Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi 


DÜNYA SIRALAMASINDA İLK 1000'DE YER ALAN
ÜNİVERSİTELERLE DİREKT YÖK DENKLİĞİ ALIN

Türkiye'den yurtdışına gidecek öğrencilerin en çok sorduğu soru acaba Yök denklik verecek mi sorusudur.Yüksek Öğretim Kurumu’nun 2016 yılında yayınladığı denklik prosedürüne göre,eğitime başladığı yıl Dünya geneli üniversiteler arasında ilk 1000 sıralamasında bulunan okullardan mezun diplomaları seviye tespit sistemine tabii tutulmadan denklik işlemlerinin yapılmasına karar vermiştir.Ukrayna’da dünya sıralamalarında ilk 1000 listesinde 6 adet üniversite bulunmaktadır. Siz de Şan Education aracılığıyla bu 6 üniversiteden birine kaydolduğunuzda bütün dünyada kabul gören bir diplomaya sahip olacaksınız.

Ayrıca sadece lisans eğitimi değil yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi de yurtdışında yaparak akademik kariyerinizde en üst basamaklara kadar çıkabilirsiniz.


data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri