22 Eylül 2019 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > Yüz Binlerce Kişiyi İşinden Edenler 8 Kişi İçin Duyar Kasıyor

Yüz Binlerce Kişiyi İşinden Edenler 8 Kişi İçin Duyar Kasıyor

08.09.2019 09:54 12 14 16 18 yazdır
Basit bahanelerle yüzbinlerce kişiyi ekmeğinden eden Akp'nin Batman Vekili Ziver Özdemir Batman belediyesinden çıkarılan 8 kişi için ekmek edebiyatı yaptı.
Yüz Binlerce Kişiyi İşinden Edenler 8 Kişi İçin Duyar Kasıyor
Khklarla yüzbinlerce kişi sudan sebeplerle görevden alınırken tek kelime ses etmeyen hatta hak etmişler oh olsun minvalinde açıklamalarla Khklara destek verenler bir anda ekmek sevdalısına dönüştü.

Akp Batman vekili Ziver Özdemir “Batman Belediyesinin partizanca bir tutum sergileyerek bazı işçilerin görevlerine son verdiğini üzüntüyle takip ediyoruz. Batman Belediyesinin, ihtiyaç duyduğu 120 personel göreve başlamadan ekmeğinin peşinde olan bazı işçileri işten çıkararak çelişkiye düşmesi partizanlık ve zulümden başka bir şeyle açıklanamaz. Belediye yetkililerini içinde bulundukları bu çelişkili durumdan bir an önce çıkmaya ve bazısı 2.5 bazısı 3 yıldır belediyede çalışarak evlerine ekmek götürme gayretinde olan işçilerin hakkını teslim etmeye davet ediyorum.” diyerek Batman belediyesinde işten çıkarılan 8 işçi için basın açıklaması yaptı.

Batman kamuoyu işçileri ekmek davasına göre değil parti davasına göre değerlendirenlerin samimiyetlerini sorguluyor.

Hatırlayacağınız üzere Batman belediyesi ile Dedaş arasındaki su krizinde de vekil Özdemir Batman belediyesini suçlamış Dedaş'a tek kelime etmemişti.
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri